Auction
Price and date
Category
Antiques (92)
Asian Art (3)
Clocks & Barometers (11)
Coaches, Carriages and Sleighs (1)
Curiosa & Miscellaneous (182)
Furniture (30)
Paintings, Watercolours & Prints (8)
Rugs & Carpets (2)
Silver & Gold (3)
Tools (20)
Toys (11)
Your browser seems to have JavaScript disabled - please allow JavaScript in order to view lots on this page.
Lot 1Gebruind iepenhouten poppenbankje
Sold for €13
Lot 2Vier diverse 19e-eeuwse stoven
Sold for €7
Lot 3Poppenwagen met speelgoedpop.
Sold for €19
Lot 4Koop divers aardewerk in 3 dozen
Sold for €65
Lot 5Koop antieke schaatsen in 1 doos
Lot 6Collectie diverse zakhorloges en horloge houders (rond 1900).
Sold for €234
Lot 7Diverse zilveren objecten
Sold for €195
Lot 8Koop diverse onedele lepeltjes, schepwerk, borstels, en heuptas.
Sold for €45
Lot 9Drie scharen met zilveren grepen, Bijbeltje met gouden slot, e.a.
Sold for €80
Lot 10Antieke smeedijzeren paardenruif. Rond 1900.
Sold for €33
Lot 11Koop diverse 19e/20e-eeuwse vintage wandtegels
Sold for €26
Lot 12Koop diverse 19e/20e-eeuwse vintage wandtegels
Lot 13Antieke Franse comtoise, rond 1870.
Lot 14Klassieke oorfauteuil met bijpassende hocker.
Sold for €25
Lot 15Blikken koektrommel, België, ca. 1930.
Lot 1619e eeuwse mantel klok op marmeren basement
Sold for €59
Lot 17Twee mahoniehouten salonstoelen
Lot 18Antieke gietijzeren kolenbak, zgn. “kevertje’. Ca. 1900.
Sold for €39
Lot 19Koop diverse antieke wandtegels in 1 doos.
Lot 20Drie antieke roodkoperen waterketels
Sold for €52
Lot 21Twee koperen akers
Lot 22Drie 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’strijkijzer
Lot 23Twee 19e-eeuwse roodkoperen vergieten
Lot 24Drie rechthoekige 19e-eeuwse roodkoperen koetsenstofen.
Lot 25Vier 19e-eeuwse tulbandvormen, w.b. twee roodkoperen.
Lot 26Drie antieke 19e-eeuwse roodkoperen waterketels
Lot 27Drie diverse 19e-eeuwse voetenstofen
Lot 28Drie 19e-eeuwse geelkoperen akers
Lot 29Drie diverse 19e/20e-eeuwse putemmers
Lot 30Drie koperen akers
Sold for €71
Lot 31Witmarmeren schoorsteen pendule met 8-daags gaand en slaand uurwerk
Sold for €130
Lot 32Drie 19e-eeuwse rood- en geelkoperen doofpotten.
Lot 33Drie 19e-eeuws antieke koperen waterketels
Lot 3419e-eeuwse notenhouten stoof met geelkoperen inzet
Lot 35Drie antieke 19e-eeuwse koperen ketels
Lot 36Drie koperen akers
Sold for €91
Lot 37Vier 18e/19-eeuwse handgesmede ijzeren vuurhalen
Lot 38Drie koperen akers
Lot 39Drie 19e-eeuwse koperen beddenpannen
Lot 40Tien antieke geelkoperen koffiemolens
Lot 41Vier 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer
Lot 42Drie 19e-eeuwse antieke koperen waterketels
Lot 43Twee koperen akers
Sold for €85
Lot 44Twee koperen akers
Sold for €78
Lot 45Biedermeier ééndeurs mahoniehouten hoekkast
Lot 46Drie 19e-eeuwse antieke koperen ’appél’-ketels
Lot 47Rechthoekige kastanjehouten wandtafel
Lot 48Drie koperen akers
Lot 49Vroege rechthoekige Biedermeier wandconsole
Sold for €117
Lot 50Drie antieke roodkoperen waterketels
Lot 51Drie koperen akers
Lot 5219e Eeuwse Fries Staartklok
Lot 53Vier antieke roodkoperen waterketels
Sold for €40
Lot 54Drie antieke geelkoperen balustervormige waterketels
Lot 55Drie geelkoperen akers
Sold for €97
Lot 56Koop antieke houten deurknoppen in 1 doos.
Lot 57Drie 19e-eeuwse koperen akers
Lot 58Fraai handgemaakt houten model van een ‘Hasselter Turf Aak’
Lot 59Drie antieke roodkoperen waterketels
Lot 60Koop diverse roodkoperen roomschalen. Allen 19e eeuws. (7x)
Lot 61Drie 19e-eeuwse koperen akers
Lot 62Grote antieke roodkoperen hengselpan. 19e eeuws
Lot 63Twee antieke roodkoperen waterketels en een roodkoperen giet- of oliekan
Lot 64Vier antieke geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer
Lot 65Drie 19e-eeuwse koperen akers
Lot 66Antieke handbeschilderde Schwarzwalder ‘Appelklok’, circa 1850.
Lot 67Twee 18e/19e-eeuwse roodkoperen akers
Lot 68Twee 18e/19e-eeuwse roodkoperen akers
Lot 69Drie antieke roodkoperen ‘appél’ ketels. Rond 1860.
Lot 70Drie antieke roodkoperen ‘appél’ ketels. Rond 1860.
Lot 71Houten miniatuur van een Staphorster hooiwagen, 'model 1850'
Lot 72Drie koperen akers
Lot 73Vier antieke emmers
Lot 74Twee roodkoperen melkkannen. Ca. 1870.
Lot 7519e -eeuwse Fries Staartklok in eikenhouten kast.
Sold for €104
Lot 76Acht boeken, 1e en 2e wereldoorlog.
Lot 77Antiek Groninger eikenhouten ‘hekjes’ kabinet.
Sold for €286
Lot 78Hollands eikenhouten naaitafeltje
Sold for €111
Lot 79Rechthoekig eikenhouten penantkastje
Lot 80Vintage veelkleurig beschilderd hobbelpaard.
Lot 81Ronde mahoniehouten uitschuifbare coulissetafel
Sold for €30
Lot 82Vier notenhouten salonstoelen
Lot 83Diverse koffers met o.a. vintage diaprojector, typemachine en platenkoffers. (7x)
Lot 84Diverse antieke koetslampen, voor Landauer en Coupé rijtuig.
Lot 85Antieke ijzeren spoorweglamp en een geelkoperen scheepskompas
Sold for €60
Lot 86Rechthoekige 19e -eeuwse eikenhouten ‘tuug’ kist.
Lot 87Ingelijste Oost-Indische inkttekening met religieuze tekst.
Lot 88Ingelijste letterdoek. Gedateerd 1821 en met wapen van Amsterdam
Lot 89Ingelijste borduurlap “Arbeid Adelt 1813 - 1913”
Lot 90Olieverfschilderij met voorstelling van een Marker visser
Lot 92Biedermeier pastel schilderij (ca. 1840)
Sold for €442
Lot 93Twee antieke 360° scheepslantaarns
Lot 94Vier antieke 360° scheepslantaarns
Lot 95Vier antieke scheepslantaarns.
Lot 96Diverse petroleumlampen
Sold for €143
Lot 9719e eeuws rechthoekig eikenhouten ladenkastje