5th Oct, 2024 11:00

Europese Kunst en Antiek Veiling

Lot 38

38

8-persoon zilver bestek, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1900

8-persoon zilver bestek, van Kempen en Begeer, jaarletters 1966/1967, bestaande uit 8 grote en 8 kleine lepels 16 vorken en 8 grote en 8 kleine messen en 8 gebaksmesjes met zilveren heft, 8 vis vorken en 8 vismessen 3 vleesvorken, 2 botermesjes, 1 sauslepel, 1 broodmes, en een flessenopener. In 3-laden cassette.

Zilver gewicht, 3632.5 gram

Provenance:

Limburg Private Collection.

8-persons silver cutlery set in fitted case, van Kempen en Begeer, dated 1966/1967.

Weight:

Sold for €2,500

Zilver gewicht, 3632.5 gram

Provenance:

Limburg Private Collection.

Weight:

Auction: Europese Kunst en Antiek Veiling, 5th Oct, 2024

Europese Kunst en Antiek Veiling.
Van 17e- tot 19e-eeuwse schilderijen, 18e- en 19e-eeuwse sculpturen, antiek meubilair en klokken, tot glaswerk, porselein, sieraden en zilverwerk, inclusief miniaturen en tafelgerei.

European Fine Art and Antiques Auction.
from Old Master paintings to 18th and 19th century sculptures sculptures, fine antique furniture and clocks to glass and porcelain, jewellery and silverworks, including miniatures and tableware.

Viewing

Kijkdagen/Viewing Days.

27 - 29 September, van 10:00 - 17:00 uur.