2129
DIJKSTRA, Johan
DIJKSTRA, Johan
(geb. Groningen 1896 - overl. Groningen 1978)
"Groninger landschap met Rijtdiep en Blauw Borgje"
Gesign.(?), ca. 1926.
Wasverf op doek, afm.52x75cm.
Verso: "Gezicht op Groninger dorpje Kantens met molen"
Gesign. R.O. ca. 1930.
Olieverf op doek, afm.52x75cm.
Noot: Dit schilderij werd ontdekt in de Freijemaborg te Groningen, tijdens de taxatiedag en opnamen voor het
programma "Kunstschatten" van TV.-Noord. Een belangrijk en tot op heden onbekend werk van de kunstenaar.
Sold for €131,250
DIJKSTRA, Johan
Gesign.(?), ca. 1926.
Wasverf op doek, afm.52x75cm.
Gesign. R.O. ca. 1930.