5th Oct, 2024 11:00

Europese Kunst en Antiek Veiling

Lot 201

201

Vijf Chinees Blauw Wit Porseleinen Dekselvazen

China, 19e eeuw.

Kangxi gemerkt.

Met decor van bloemen, feniksen, en draken, in onderglazuur blauw.

27 cm. high

Provenance:

Dutch private collection.

Five Chinese Kangxi Marked Blue and White Vases, with cover.

Sold for €875

China, 19e eeuw.

Kangxi gemerkt.

27 cm. high

Provenance:

Dutch private collection.

Auction: Europese Kunst en Antiek Veiling, 5th Oct, 2024

Europese Kunst en Antiek Veiling.
Van 17e- tot 19e-eeuwse schilderijen, 18e- en 19e-eeuwse sculpturen, antiek meubilair en klokken, tot glaswerk, porselein, sieraden en zilverwerk, inclusief miniaturen en tafelgerei.

European Fine Art and Antiques Auction.
from Old Master paintings to 18th and 19th century sculptures sculptures, fine antique furniture and clocks to glass and porcelain, jewellery and silverworks, including miniatures and tableware.

Viewing

Kijkdagen/Viewing Days.

27 - 29 September, van 10:00 - 17:00 uur.