17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

Lot 2130

2130

DIJKSTRA, Johan

DIJKSTRA, Johan (geb. Groningen 1896 - overl. Groningen 1978) "Gezicht op wierde Oostum te Groningen" Gesign. L.O. en '43. Olieverf op doek, afm.60x80cm.

Sold for €92,500

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001